Lewartowski – projektant wnętrz

Stawiam na profesjonalne podejście do funkcjonalności przestrzeni użytkowej, ubierając ją w styl odpowiadający Inwestorom.

 

tel: 667 472 285

Karol

Stawiam na profesjonalne podejście do funkcjonalności przestrzeni użytkowej, ubierając ją w styl odpowiadający Inwestorom. Działam głównie na terenie Gniezna, Poznania i Wrześni . W współpracy ze mną klienci cenią sobie otwartość i zaangażowanie. Razem mamy wspólny cel, spełnić Wasze marzenie o pięknym i funkcjonalnym wnętrzu.
Zajmuje się projektowaniem wnętrz: mieszkań, apartamentów, domów, powierzchni komercyjnych a także mebli na wymiar.

 

Biuro projektowe wzięło się z chęci realizacji własnych marzeń.

 

Zacznijmy od początku:

Już w podstawówce zauważono we mnie potencjał artystyczny. Na przestrzeni lat brałem udział w wielu konkursach plastycznych. Rozwijałem swój talent i pasję biorąc udział w dodatkowych zajęciach z rysunku. Uwielbiałem szkicować całe kwartały ulic, budynków lub wnętrz, bawiąc się formą i przestrzenią w perspektywie. W gimnazjum zamarzyło mi się zostać architektem, więc postanowiłem zacząć od technikum budowlanego. Zdobyłem tam podstawową wiedzę na temat technologii budownictwa i rysunku technicznego, oraz ogólnych zasad projektowania. Potem przyszedł czas na studia inżynierskie, na których pogłębiłem swoją wiedzę budowlaną z zakresu materiałoznawstwa, programów projektowych oraz profesjonalnego tworzenia projektów technicznych z dbałością o szczegóły. Podjąłem decyzję o spełnieniu własnych marzeń! Ukończyłem szkołę ”Projektowania Wnętrz i Mebli”. Brałem udział w kursach doszkalających i programistycznych. Tak stworzyłem własne biuro Projektowania Wnętrz.

 

– Lewartowski Karol –

Jeśli tylko zmienić marzenia na plany, wszystko staje się możliwe.